Remigiusz Mróz – kabalista

2023-03-28 0 Comments

Remigiusz Mróz to polski pisarz, który specjalizuje się w literaturze kryminalnej. W swoich książkach często sięga po elementy horroru i thrillery, a także religii i mitologii. Najbardziej znany jest z serii o Jakubie Mortce.

Mróz urodził się w 1981 roku w Bydgoszczy. W wieku siedemnastu lat przeniósł się do Warszawy, gdzie studiował dziennikarstwo i filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Po ukończeniu studiów pracował jako dziennikarz w kilku warszawskich redakcjach. W 2006 roku został finalistą prestiżowego Konkursu na Debiut Literacki im. Witolda Gombrowicza, a rok później otrzymał Nagrodę im. Janusza A. Zajdla za debiutancką powieść pt. “Gniew”. Od tego czasu Remigiusz Mróz regularnie publikuje kolejne książki. Jego twórczość spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony czytelników i krytyków. W 2012 roku został uhonorowany Nagrodami Literackimi “Wielki Kaliber” oraz “Paszporty Polityki” za powieść “Betonowe anioły”, a także Nagrodą im. Władysława Reymonta za całokształt twórczości.

Obecnie Remigiusz Mróz pracuje nad nowymi projektami literackimi oraz scenariuszem do filmu na podstawie jednej ze swoich powieści.

Kabalista Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz to kabalista, który żyje wśród nas. Jest on złodziejem dusz, który ukradł wiele dusz i sprzedał je za pieniądze. Jest bardzo bogaty i ma wiele władzy. Żyje on w luksusie i ma wszystko, czego chce. Jest szczęśliwy i spełniony.

Władca ciemności – kabalista Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz to autor bestsellerowych książek kryminalnych i thrillerów, którego powieści doczekały się wielu miłośników na całym świecie. Jego najnowsza seria pt. “Władca ciemności” to porywająca historia o kabalistycznym śledztwie, które prowadzi do tajemniczej organizacji, która ma władzę nad życiem i śmiercią. Mróz jest mistrzem suspensu i intrygi, dzięki czemu jego książki są tak wciągające i trudne do odłożenia. Jeśli lubisz zagadki i tajemnice, to ta seria jest dla Ciebie idealna!

Anioł śmierci – kabalista Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz, znany polski pisarz kryminałów i thrillerów, jest również kabalistą. Jego zainteresowanie kabałą rozpoczęło się w wieku szesnastu lat i trwa do dziś. W swoich książkach często sięga po elementy kabały, przedstawiając je w sposób przystępny dla czytelników. Najbardziej znana jest jego seria o aniołach śmierci, w której głównymi bohaterami są aniołowie stróże. Mróz twierdzi, że kabała może być pomocna w codziennym życiu, a także w rozwiązywaniu problemów. Wierzy on również, że każdy człowiek ma swojego anioła stróża, który go chroni.