Remigiusz Mróz – Kabalista

2023-03-28 0 Comments

Remigiusz Mróz to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy kryminałów i thrillerów. W swoich książkach często sięga po elementy kabały, dlatego też nazywany jest Kabalistą.

Urodził się w 1978 roku w Łodzi. Jego ojciec był policjantem, a matka pracowała w banku. W dzieciństwie chciał zostać astronautą lub kosmonautą, ale ostatecznie postanowił studiować prawo. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz aplikację radcowską. Następnie pracował jako radca prawny w kancelarii adwokackiej, a także jako szef działu prawnego w firmie telekomunikacyjnej. Początek jego kariery literackiej to opublikowana w 2007 roku powieść „Niewierni”. Do tej pory napisał ponad dwadzieścia książek, w tym takie bestsellery jak „Gniew”, „Instynkt”, „Wyspa kołder” czy „Dobry sukinsyn”. W 2017 roku otrzymał Nagrodę im. Janusza A. Zajdla za całokształt twórczości. W 2018 roku wydał książkę “Kabalista”.

Mróz jest autorem bestsellerowych powieści kryminalnych i thrillerów, które łączą w sobie elementy kryminału, sensacji i horroru. Często sięga po elementy kabały i innych religii, co sprawia, że jego książki są bardzo intrygujące i wciągające.

Człowiek, który znalazł drogę do sukcesu

Remigiusz Mróz to polski pisarz, który odniósł sukces dzięki swoim książkom. Jego książki są bardzo popularne wśród czytelników i zyskały dużą popularność. Mróz jest autorem bestsellerowych powieści, takich jak “Szachinszach” czy “Gniew”. Jego książki są bardzo dobrze napisane i mają wiele wątków, dzięki czemu czytelnicy mogą się w nich zagubić. Mróz jest także autorem kilku innych książek, które są równie popularne, takich jak “Wybawca” czy “Dolina Kości”.

Człowiek, który odniósł sukces dzięki kabale

Remigiusz Mróz to pisarz, który odniósł sukces dzięki kabale. Jego pierwsza powieść “Szczęśliwych dni” została wydana przez wydawnictwo W.A.B. i spotkała się z dużym entuzjazmem czytelników. Mróz jest autorem kilkunastu książek, które sprzedały się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Jego twórczość spotkała się z uznaniem krytyków i cieszy się dużym powodzeniem wśród czytelników.